University of New York in Prague

Londýnská 41

Nicole Severin

Studentka

Nicole studuje bakalářský obor Komunikace a masová média

Poznej Nicole

Edel Sanders

Profesorka

Edel působí na UNYP jako vedoucí fakulty psychologie

Poznej Edel

Martin Pavlíček

Absolvent

Martin je absolvent UNYP, pracuje jako ředitel Havas PR

Poznej Martina

Dva diplomy

Absolventi mohou získat najednou hned dva diplomy, tedy americký i evropský. Jejich titul tak bude mít váhu v České republice i zahraničí.

Kořeny v USA

University of New York in Prague byla založena v roce 1998 ve spolupráci se State University of New York, New Paltz a State University of New York, Empire State College, jako soukromá vysoká škola poskytující výuku v anglickém jazyce studentům ze všech částí světa.

Perfektní podmínky pro růst

Našim hlavním cílem je poskytnout studentům styl výuky, který pro ně bude zábavný a přínosný v budoucím životě. Snažíme se jim představit širokou škálu oborů, podnítit jejich kritické myšlení a zároveň v nich probudit týmového ducha. Rozhodně nechceme udělat z lidí roboty, kteří se něco nabiflují a potom to jen mechanicky přeříkají. UNYP je o zážitcích a o možnosti učit se od kohokoli a učit kohokoli, s kým se potkáš.

Pohodlí je základ

Kromě vzdělání našich studentů nám jde taky o to, aby se u nás cítili dobře. Rádi bychom, aby se jim líbilo nejen v učebnách a knihovně, kam můžu chodit studovat a psát různé práce, ale i v místě, kde jsou ubytovaní. Proto jsme nechali postavit nové, plně vybavené byty, do nichž se může nastěhovat až 120 studentů. Rezidence s byty je vybavena kavárnou a restaurací a nachází se jen kousek od školy, aby studenti nemuseli nikam dojíždět a dostali se co nejrychleji do školy.

Přemýšlíš, kam jít studovat?

Zjisti o nás víc!

Pokud tě naše škola zaujala, podívej se, jak se můžeš přihlásit ke studiu.

Spousta příležitostí

Mnozí studenti i lektoři si možnost být součástí UNYP užívají natolik, že se zapojují do různých aktivit i mimo výuku. Na škole funguje studentská unie, která slouží jako spojovací článek mezi studenty a učiteli. Její členové organizují řadu akcí a nabízí studentům výběr z široké škály studentských spolků a klubů. Každý si může vybrat, co ho baví a užívat si naplno svých koníčků společně s ostatními. Nejzajímavějšími projekty, do kterých se lze zapojit, je například UNYP TV nebo filmový klub.

Mezinárodní prostředí

V současné době k nám chodí přes osm set studentů z více než šedesáti různých zemí, kteří společně se skupinou mezinárodních lektorů vytváří jedinečné a inspirativní prostředí. Výuka probíhá v malých skupinách, každý se tedy dostane ke slovu a má možnost říct svůj názor.