University of New York in Prague

University of New York in Prague

Poznej Martina

Studium na UNYP mě natolik pohltilo, že jsem tam vystudoval celkem tři obory. Díky univerzitě jsem získal spoustu přátel, se kterými se vídám doteď a vlastně i první pořádnou práci. V současné době pracuji pro mezinárodní tiskovou agenturu a zároveň vedu několik přednášek na UNYP.

Návrat na UNYP

Odchod z UNYP pro mě nebyl lehký. Věděl jsem, že mi budou chybět spolužáci, učitelé a celé prostředí. Své přátele ze všech tří oborů naštěstí dost často potkávám, ať už na akcích pro absolventy, které organizuje sama škola, nebo jen tak. S radostí jsem přijal i nabídku na UNYP učit a předávat tak dál všechno, co jsem tady získal.

Studium na vysoké škole

Nejdřív jsem byl vůči studiu na vysoké škole dost skeptický, což pramenilo z předchozí studijní zkušenosti. Škola, na které jsem byl před tím, mě nebavila, protože tam v podstatě šlo jen o to přečíst si nějakou knihu a pak ji na zkoušce přeříkat.

Studium na UNYP

UNYP změnil můj pohled na vysokoškolské vzdělání. Na univerzitě jsem nejdřív absolvoval bakalářský obor Komunikace a masmédia. Na to jsem navázal víkendovým magisterským studiem v oboru PR. Potom jsem studoval ještě marketing a získal titul MBA.

Systém učení

Mám velice vnímavé a chytré studenty. Skvěle tu funguje třistašedesátistupňový způsob učení, kdy se učí studenti od sebe navzájem, student od učitele a naopak a v neposlední řadě i učitel od učitele, takže i já sám se dozvím spoustu nových věcí.

První práce

Díky UNYP jsem našel i svou první práci. Zmínil jsem se jednou kamarádovi, že něco hledám a on mi dal kontakt na svoji mámu, která pracovala jako headhunterka a pomohla mi najít to správné místo.

Zkušenosti na celý život

UNYP mě naučil být vždy připraven, umět řešit problémy v týmu a výsledky pak přetlumočit ostatním. Z prezentačních a komunikačních dovedností, které jsem na škole získal, čerpám dodnes.

Nicole Severin

Studentka

Nicole studuje bakalářský obor Komunikace a masová média

Poznej Nicole

Edel Sanders

Profesorka

Edel působí na UNYP jako vedoucí fakulty psychologie

Poznej Edel

Martin Pavlíček

Absolvent

Martin je absolvent UNYP, pracuje jako ředitel Havas PR

Poznej Martina