Unicorn College

Unicorn College

Vítej na Unicorn College!

Kde nás najdeš

Unicorn College s.r.o.
V Kapslovně 2767/2
Praha 3
130 00

Tomáš Kroček

Vedoucí katedry

Tomáš je vedoucím katedry Informačních technologií

Poznej Tomáše

Lucka Dvořáčková

Studentka

Lucka je studentkou oboru Informační technologie

Poznej Lucku

Václav Veselý

Absolvent

Vašek absolvoval Unicorn College v roce 2011 a nyní vede obchodní tým ve společnosti SimpleCell

Poznej Vaška

U nás se rodí profesionálové

V Unicorn College si klademe za cíl, připravit studenty co nejlépe na práci v IT. A proto je učíme hlavně to, co v praxi reálně využijí. Neaspirujeme na to, mít tisíce studentů v ročníku. Kvalita a individuální přístup jsou pro nás prioritou. Na výběr u nás máš ze čtyř oborů – Management ICT projektů, Informační technologie, Ekonomika a management a International management. Zatím nabízíme jen bakalářské tituly, ale to se brzy změní. Jsme totiž v procesu akreditace magisterského studia. Jsme také jedna ze čtyřiceti škol v Evropě, která smí poskytovat akreditovaná školení na vývoj iOS aplikací ve Swiftu.

Prostor pro chyby

U nás se ti nestane, že by ses učil něco, co přímo nesouvisí s tvým oborem, jako třeba kolik europalet se vejde na vysokozdvižný vozík. Na každý předmět hledáme vždy vhodného vyučujícího, který ti předá nejen teoretické znalosti, ale i praktickou zkušenost přímo související s IT. Na workshopech tě naučíme, jak řídit projekt, vypracovat marketingovou strategii a dáme ti možnost „spálit se“ ještě v okamžiku, kdy tě to nic nestojí.

Večeře s hvězdami vědeckého nebe

V rámci studia máš možnost zapojit se do řady zajímavých projektů, aplikujících moderní technologie a postupy. V oblasti IoT je to například projekt Chytré farmy. Jedním z významných projektů, na kterém budeme pracovat ještě dalších pět let, je vývoj produktové databáze vnitřního detektoru Atlas v Cernu. Studenti pracují na softwaru detektoru, který se skládá z půl milionu součástek a eviduje informace o všech součástkách a provedených zkouškách. Na různé části tohoto projektu vznikne mnoho bakalářských prací. Studenti mají tak jedinečnou možnost, podívat se přímo do Cernu a seznámit se s tamním prostředím i špičkovými vědci a odborníky.

Přemýšlíš, kam jít studovat?

Zjisti o nás víc!

Pokud tě naše škola zaujala, podívej se, jaké obory nabízíme.

Vyučované obory

Široká škála možností

Neexistuje absolvent, který by po dokončení naší školy nemohl sehnat práci. Úspěchy slaví v široké škále významných IT firem po celém světě. Pracují od Google, přes Silicon Valley až po úspěšné české společnosti.

Unicorn College Open

Vždy na jaře a na podzim pořádáme pro širokou veřejnost i naše studenty konferenci zaměřenou na témata jako je třeba Průmysl 4.0, Internet věcí, Big Data, E-commerce a další. Na konferenci zveme zajímavé firmy a významné osobnosti zabývající se daným tématem. Protože se nejedná o klasickou akademickou konferenci, jsou mezi řečníky lidé, které opravdu baví to, na čem pracují a chtějí své znalosti předat dál. Máš tak jedinečnou možnost seznámit se i s technologiemi, které často nejsou na trhu zatím dostupné.