Unicorn College

Unicorn College

Seznam se s Tomášem

Na Unicorn College jsem začal učit v roce 2008. Byl to nejdřív takový koníček k práci konzultanta a obchodníka v Unicornu. V září 2017 se role prohodily a já jsem vedoucí katedry a vyučuju předměty Architektura počítačů a Infrastruktura informačních technologií. Jako vedoucí katedry se starám o její chod, o projekty, na kterých pracuje a samozřejmě o přednášející a předměty, které vyučují. Abych profesně nezakrněl, věnuji se tématům bezpečnosti v IT a ochraně dat a databází na reálných projektech pro Unicorn Systems.

Virtuální realita v každodenním životě

Mimo výuku a práci na katedře dohlížím také na některé studentské projekty. Jedním z nich je projekt zaměřený na virtuální realitu. V rámci projektu ověřujeme myšlenku, že virtuální realitu je možné využít v každodenním životě. Třeba když si koupíš nový kávovar a brýle na virtuální realitu ti ukážou, jak ho používat. Brýle na virtuální realitu využíváme také na projektu produktové databáze v Cernu kde pomocí prototypu ověřujeme, jak by nám virtuální realita pomohla lépe se orientovat v prostředí detektoru.

O Tomášovi

Ve volném čase vyvažuji duševní práci tím, že si jdu zaběhat do Stromovky, nebo projet se na kole. Zajímám se také o historii. Čtu historické knížky a rád procházím staré mapy. Je to takové napnutí plachet jiným směrem. V dnešní době, kdy je všechno v digitalizované podobě a ani historické mapy není problém nalézt online, mě hřeje pocit, když můžu něco tak vzácného držet v ruce. A jsem hrdý, že pár takových map doma mám.

Tomáš Kroček

Vedoucí katedry

Tomáš je vedoucím katedry Informačních technologií

Poznej Tomáše

Lucka Dvořáčková

Studentka

Lucka je studentkou oboru Informační technologie

Poznej Lucku

Václav Veselý

Absolvent

Vašek absolvoval Unicorn College v roce 2011 a nyní vede obchodní tým ve společnosti SimpleCell

Poznej Vaška