Anglo-American University

Anglo-American University
Zuzana Fellegi

Zuzana Fellegi

Profesorka

“Na této škole mě baví fakt, že se neustále musím učit novým věcem.“

Poznej Zuzanu

Studovala jsem tak dlouho, až jsem se dostala na druhou stranu katedry. Studovala jsem v Německu, USA a ve Francii, kde jsem přejímala zkušenosti od světových kapacit, například z řad funkcionářů OSN. Co mě na jejich stylu výuky uchvátilo, byla jejich přístupnost a zodpovědnost; a to samé se teď snažím předat i svým studentům. Sama jsem později také pracovala pro mezinarodní organizace a vládní struktury a ve svých kurzech se tak snažím, co nejvíce propojit teorií s praxí. 

Hunter Andrews

Hunter Andrews

Student

“Přednášky obsahují interaktivní části jako jsou filmové či literární ukázky nebo diskuze, takže nudou rozhodně netrpíme.“

Poznej Huntera

Pocházím z venkovské části amerického Tennessee, a tak mě vždy lákalo cestování a příroda. Po střední škole jsem se rozhodl pracovat, našetřit peníze a podívat do Ugandy. Bylo mi 19, když jsem se vrátil z Afriky do USA. V tu chvíli mi došlo, že už nechci jen tak cestovat, ale opravdu poznat cizí kulturu. Zároveň jsem nechtěl studovat v USA a Evropa mě lákala.

Soňa Krausová

Soňa Krausová

Absolventka

“Na AAU je vždy prostor pro diskuzi, každý se musí zapojit a projevit svůj názor.“

Poznej Soňu

NA AAU jsem studovala Business Administration. Při výběru školy jsem měla velmi specifické požadavky. Už jsem pracovala, proto jsem potřebovala školu, která by mi dala vše, co potřebuji a zároveň se dala naplánovat tak, abych všechno stíhala. Bylo to hodně náročné, ale věděla jsem, že v tom nejsem sama, což mě motivovalo. V podobné situaci bylo víc lidí a spolu jsme si řekli, že to prostě dáme.