Anglo-American University

Anglo-American University

Poznej Soňu

NA AAU jsem studovala Business Administration. Při výběru školy jsem měla velmi specifické požadavky. Už jsem pracovala, proto jsem potřebovala školu, která by mi dala vše, co potřebuji a zároveň se dala naplánovat tak, abych všechno stíhala. Bylo to hodně náročné, ale věděla jsem, že v tom nejsem sama, což mě motivovalo. V podobné situaci bylo víc lidí a spolu jsme si řekli, že to prostě dáme.

Prostor pro diskuze

Při studiu pro mě byla naprosto zásadní odlišnost stylu výuky. Každá třída měla v průměru dvacet lidí, byl tedy prostor pro diskuse.

Umět říct svůj názor

Během seminářů se každý musel zapojit a projevit svůj názor. To mi dost pomohlo v budoucí kariéře i životě. Vyrůstala jsem v době, kdy říkat nahlas svůj názor nebylo úplně běžné a žádoucí a chtěla jsem to změnit a odnaučit se to.

Škola při práci

NA AAU jsem studovala Business Administration. Při výběru školy jsem měla velmi specifické požadavky. Už jsem pracovala, proto jsem potřebovala školu, která by mi dala vše, co potřebuji a zároveň se dala naplánovat tak, abych všechno stíhala.

Práce v zahraničí

Po dokončení AAU jsem byla otevřená práci v zahraničí, dost možná i díky tomu, že na škole bylo dost učitelů i studentů v jiných zemích. Osm let jsem pracovala mimo republiku.

Velká zodpovědnost

V současné době žiju tady v Čechách. Pracuji pro společnost DuPont jako ředitelka pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Aktuálně mám na starosti velký projekt fúze se společností Dow Chemical.

Zuzana Fellegi

Profesorka

Zuzana Fellegi je expertkou na mezinárodní vztahy a právo.

Poznej Zuzanu

Hunter Andrews

Student

Hunter studuje baklářský obor Humanitní, společenské a kulturní vědy

Poznej Huntera

Soňa Krausová

Absolventka

Soňa pracuje jako ředitelka pro střední Evropu ve společnosti DuPont.

Poznej Soňu