University of New York in Prague

• Psychologie a psychoterapie
  • Magisterský

Co tě čeká?

Tento dvouletý program je založen na specializovaných teoretických předmětech (např. současná témata obecné psychologie, jako je psychologie osobnosti nebo vývojová psychologie), které dávají základ pro související aplikované a klinické obory (např. klinická psychologie a psychologie zdraví, psychologie vzdělávání nebo personální psychologie). Nedílnou součástí magisterského studia psychologie jsou stáže, které studentům umožňují získat praktické zkušenosti z klíčových vědomostí a dovedností, které nelze vyčíst z knih. Neméně podstatnou součástí studijního programu je návrh a realizace původního vědeckého projektu a diplomové práce, která studenty připravuje na samostatnou výzkumnou činnost. Kurzy probíhají hlavně o víkendech, aby měli studenti čas na své stáže a na případnou práci během týdne.

Jak se ti líbí tyto předměty?

• Klinická psychologie a psychologie zdraví
  • Sociální psychologie
  • Psychologie osobnosti
  • Kognitivní psychologie
  • Psychologie práce a organizace
  • Vývojová psychologie
  • Pedagogická psychologie
  • Kulturní antropologie
  • Metody výzkumu v psychologii

Sem mohou mířit tvé kroky po škole.

• Psycholog