Management ICT projektů

• Informatika
  • Bakalářský

Co tě čeká?

Pro trh práce vychováváme absolventy, kteří jsou výborně připraveni k řízení a návrhu rozsáhlých softwarových projektů. Nejčastěji absolventi působí na pozicích jako projektový manažeři, IT ředitel, analytik, business architekt, account manažer nebo konzultant. Studenti v průběhu studia velmi dobře porozumí procesu vývoje software, budou schopni analyzovat a navrhovat informační systémy a aplikace, řídit softwarové projekty nebo si nastartovat vlastní podnikání v oblasti softwarového vývoje. Vedle toho se studenti seznámí i s manažerskými a ekonomickými stránkami softwarových projektů.

Obor management ICT projektů je možné studovat v českém i anglickém jazyce, v denní, kombinované nebo individuální formě studia.

Jak se ti líbí tyto předměty?

• Business a ICT
  • Bezpečnost a ochrana dat
  • ICT infrastruktura IS
  • Podniková ekonomika
  • Účetnictví matematika
  • Procesy vývoje software
  • Programování
  • Řízení lidských zdrojů
  • Marketing
  • Obchodní angličtina

Sem mohou mířit tvé kroky po škole.

• ředitel ICT projektů
  • business architekt