Všeobecné podmínky pro tvorbu profilu školy

Facult.cz

1. Úvodní ustanovení

1.1. Internetový portál Facult.cz je portál zaměřený na branding fakult a vysokých škol (včetně univerzit) s cílovou skupinou z řad zájemců o studium na vysokých školách v České republice, zejména studentů středních škol. Jednotlivé školy jsou prezentovány na profilech škol.

1.2. Provozovatelem portálu Facult.cz je společnost Primat.cz s.r.o., IČ: 28939832, DIČ: CZ28939832, se sídlem Praha 2, Anglická 20, PSČ 120 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C154490 (dále jen „Provozovatel“).

1.3. Tyto všeobecné podmínky stanoví smluvní podmínky platné mezi Provozovatelem a konkrétní vysokou školou a upravují vytvoření prezentačního materiálu vysoké školy, jeho umístění na profilu školy na Facult.cz a další nakládání s tímto obsahem, včetně cenových podmínek.

2. Uzavření zvláštní smlouvy

2.1. Smluvní vztah se zakládá přijetím (akceptací) objednávky vysoké školy (dále jen „Vysoká škola“) Provozovatelem dle vzoru objednávky tvořícího přílohu těchto všeobecných podmínek. V objednávce se uvedou tyto individuální podmínky:

a) závazek Provozovatele vytvořit pro Vysokou školu prezentační materiál určený k publikaci na profilu Vysoké školy na Facult.cz (dále jen „Prezentace“), který bude odpovídat zadání Vysoké školy a obecným parametrům prezentací na profilech škol na Facult.cz,

b) doba, čas a místo pořízení/předání zvukových, obrazových a zvukově obrazových materiálů pro vytvoření finální Prezentace,

c) termín, do kdy bude Prezentace Provozovatelem vytvořena,

d) doba, po kterou bude Prezentace umístěna na profilu Vysoké školy na Facult.cz,

e) cena, kterou Vysoká škola za vytvoření Prezentace včetně jejího umístění na profilu Vysoké školy na Facult.cz Provozovateli zaplatí.

2.2. V ostatním se smluvní vztah mezi Provozovatelem a Vysokou školou řídí těmito všeobecnými podmínkami.

3. Všeobecné smluvní podmínky

3.1. Provozovatel se zavazuje, že vytvořenou Prezentaci umístí na profilu Vysoké školy na portálu Facult.cz po dobu uvedenou v objednávce.

3.2. Provozovatel se zavazuje propagovat portál Facult.cz a profil Vysoké školy všemi vhodnými způsoby včetně prezentace na sociálních sítích a v jiných komunikačních kanálech, s cílem zejména zvýšení návštěvnosti a posílení povědomí u cílové skupiny veřejnosti. K tomu může být používána Prezentace nebo části jejího obsahu (fotografie, videa, texty ...) včetně názvu, loga či ochranné známky Vysoké školy použitých na profilu Vysoké školy. Provozovatel však není povinen k žádné formě placené propagace nebo reklamy.

3.3. Provozovatel se zavazuje vytvořenou Prezentaci v digitální podobě předat Vysoké škole k jejímu dalšímu využití zcela dle uvážení Vysoké školy (i v jiných jazycích). Provozovatel Prezentaci neposkytne žádné třetí osobě.

3.4. Vysoká škola má právo kdykoli v průběhu trvání smlouvy požádat o odstranění Prezentace nebo některé její součásti z portálu Facult.cz (nebude-li profil Vysoké školy naplněn, může být zrušen). To nemá vliv na již zaplacenou cenu.

3.5. Provozovatel se zavazuje, že pro Vysokou školu zajistí potřebná oprávnění k autorským dílům a audiovizuálním záznamům vzniklým při vytvoření Prezentace, a to i pro její další využití podle čl. 3.3 těchto podmínek.

3.6. Vysoká škola se zavazuje, že zajistí všechny ostatní potřebné souhlasy a oprávnění potřebná k vytvoření Prezentace a nakládání s Prezentací v souladu se smlouvou, včetně souhlasů fyzických osob vyobrazených nebo citovaných v Prezentaci a oprávnění k užití všech označení Vysoké školy. Vysoká škola odpovídá za obsahovou stránku Prezentace, zejména za obsah všech prezentovaných sdělení. Vysoká škola poskytne prostory a veškerou potřebnou součinnost pro umožnění natočení a vytvoření materiálů Provozovatelem.

3.7. Finální podoba Prezentace podléhá schválení ze strany Vysoké školy.

3.8. Cena je splatná do 30 dnů od předání Prezentace Vysoké škole a umístění Prezentace na profil Vysoké školy na Facult.cz. Na cenu bude Provozovatelem vystavena faktura. Vysoká škola ani Provozovatel nemají v souvislosti s vytvořením Prezentace a jejím dalším užitím po sjednanou dobu vůči sobě žádné další nároky.

4.Závěrečná ustanovení

4.1. Smlouva mezi Provozovatelem a Vysokou školou se řídí zněním těchto všeobecných podmínek účinným v době přijetí objednávky.

4.2. Provozovatel si vyhrazuje právo měnit tyto všeobecné podmínky. Změněné všeobecné podmínky budou vždy uveřejněny na portálu Facult.cz s přiměřeným časovým předstihem před účinností změny, tím je o nich informována i Vysoká škola a stávají se pro ni účinnými namísto předchozích všeobecných podmínek. V případě, že Vysoká škola se změnou všeobecných podmínek nesouhlasí, má právo nejpozději do 2 měsíců od zveřejnění změny vůči Provozovateli odmítnout písemně nebo elektronickým sdělením na emailovou adresu Provozovatele info@facult.cz. V takovém případě se smluvní vztah bude i nadále řídit naposledy platným zněním všeobecných podmínek.

4.3. Individuální ujednání uvedené v objednávce odchylné od těchto všeobecných podmínek má přednost.