Unicorn College

Unicorn College

Seznam se s Vaškem

Na Unicorn College jsem studovat Informační technologie. Ve druháku jsme dostali za úkol naprogramovat letištní informační systém. To pro mě byla velká výzva, které jsem se lekl a raději přešel na ekonomičtěji založený obor. Možná to byla chyba, ale díky tomu jsem si uvědomil, že mě baví propojovat lidi a technologie. Po absolvování školy jsem chvíli pracoval na volné noze, pak jako partner pro společnost SalesForce a nyní šéfuju obchodu ve firmě SimpleCell.

Ohlédnutí zpět

Vážím si toho, že jsem na škole poznal skvělý lidi z řad spolužáků i učitelů. Pracovali jsme často v malých skupinkách a učili se tak od sebe navzájem. Na víkendy jsme jezdili na Hřebečníky, kde jsme vždycky pracovali na nějaké případové studii. Museli jsme třeba rozjet od základů celou firmu, zpracovat business plán a marketingovou strategii. To mi otevřelo oči, dalo neskutečný rozhled a víru ve vlastní schopnosti.

O Vaškovi

IT je odvětví, které se rychle vyvíjí a státnicemi na Unicorn College tak moje vzdělání rozhodně neskončilo. Mám výhodu, že moje práce je mým koníčkem. Cestou do práce a z práce vyřizuju pracovní emaily nebo si pročítám novinky z oboru. Jsem pravidelně v kontaktu jak s bývalými spolužáky, kteří jsou převážně úspěšnými podnikateli, tak i se školou. Když jsem působil v SalesForce, měli jsme na škole přednášku, abychom studenty se systémem seznámili a ukázali jim, co všechno se s ním dá dělat. Jinak je můj volný čas hlavně o rodině. Mám 3 děti, a to dá člověku občas zabrat.

Tomáš Kroček

Vedoucí katedry

Tomáš je vedoucím katedry Informačních technologií

Poznej Tomáše

Lucka Dvořáčková

Studentka

Lucka je studentkou oboru Informační technologie

Poznej Lucku

Václav Veselý

Absolvent

Vašek absolvoval Unicorn College v roce 2011 a nyní vede obchodní tým ve společnosti SimpleCell

Poznej Vaška